E-mailadres van de OCMW’s

Om het beheer van personen met betalingsachterstand door de OCMW’s te bevorderen, wordt aan de leveranciers gevraagd om twee keer per jaar naar de betrokken OCMW’s een lijst te sturen van hun klanten met betalingsachterstand. De tabel hierna bevat de e-mailadressen van de OCMW’s waaraan de lijsten moeten worden gericht.

Lijst bestemd voor de energieleveranciers (bijgewerkt op 15/02/2017)


OCMW's/GemeenteAdresses Mails
Anderlechtenergie@cpas-anderlecht.be
Ouderghemcgillet@cpas-auderghem.irisnet.be / rmodabi@cpas-auderghem.irisnet.be
Sint-Agatha-Berchemcelluleenergie@cpasberchem.irisnet.be
Brusselenergie@cpasbru.irisnet.be
Etterbeekenergie@cpas-etterbeek.irisnet.be
Evereenergie@cpasevere.irisnet.be
Vorstenergie.cpas.forest@publilink.be
Ganshorenservicesocial@cpasgan.irisnet.be
Elsenemediation.cpasxl@cpasxl.irisnet.be
Jetteenergie.cpas.ocmw@jette.irisnet.be
Koekelbergsista@koekelberg.irisnet.be
Sint-Jans-Molenbeeksgmd.dsbb@publilink.be
Sint-Gillisenergie@cpasstgilles.irisnet.be
Sint-Joost-Ten-Nodesurendettement@cpassjtn.irisnet.be
Schaarbeekcellule.energie@cpas-schaerbeek.be
Ukkelcellule.energie@cpasuccle.be
Watermaal Bosvoordelpanneel@cpas1170.brussels
Sint-Lambrechts-Woluweenergie@cpas.woluwe1200.be
Sint-Pieters-Woluweaboucquey@woluwe1150.irisnet.be